[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

pa fenoksietanol

Showing all 14 results

Ofertë!
-20%

Mustela Eau Nettoyante Bébé Sans Rinçage

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe të ndenjurat e bebes dhe fëmijës. 300 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Mustela Bain Mousse Éveil

Shkumë larëse delikate, e përshtatshme për bebe dhe fëmijë. 200 ml
1,100.00 L 715.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela maternity strech marks serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara 45 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela baby massage oil

Vaj masazhi hidratues dhe qetësues për bebe dhe fëmijë 100ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela cold cream face

Krem ushqyes për lëkurë të thatë, për bebe dhe fëmijë, si përkujdesje e fytyrës, që nga dita e parë e lindjes. 40ml.
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Cleansing wipes

Peceta të lagura për pastrimin e të ndenjurave të bebes, që nga dita e parë e lindjes. Paketim me 70 peceta.
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Cleansing wipes baby face

Mustela peceta të lagura për fytyrën e bebeve dhe fëmijëve. Paketim me 25 peceta.
830.00 L 664.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Mustela gel larës shkumues dhe pastrues për bebe dhe fëmijë. Flakon-pompë. 500ml.
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Gentle soap Face and Body

Përkujdesje e ngurtë ushqyese, rilipidizuese në formë sapuni, për bebe dhe fëmijë me Cold Cream, për fytyrë dhe trup. 200 g.
850.00 L 680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Lait Corps

Mustela qumësht trupi hidratues për lëkurën e bebes dhe të fëmijës. 300ml.
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Facial cream

Mustela krem hidratues për fytyrën që nga dita e parë e lindjes 40 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Cradle Cap Cream

Mustela krem zbutës dhe qetësues i krustave të qumështit tek bebet. 40ml.
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela 123 Vitamin Barrier Cream

Mustela krem për përkujdesje të lëkurës së të ndenjurave të bebes
680.00 L1,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Mustela Stelatopia Creme Emolliente

Stelatopia krem zbutës për lëkura atopike. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml.
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë