info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Supra Radiance Eye Serum

Çmimi:5,850.00 L 5,265.00 L -10%

Serum tonifikues dhe korrigjues i rrudhave në zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim me veti detoksifikuese dhe rigjeneruese.
Përmban:
-ekstraktet e bimës Pagoda me veti antioksiduese;
-Ruscogeninë me veti dekongjestionante, që vepron kundër qeseve dhe rrathëve të zinj poshtë syve;
-acid hialuronik me veti ushqyese dhe anti rrudhë.
Pas një sërë aplikimesh lëkura do të duket më uniforme dhe me më shumë shkëlqim.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,
Glycerin, Propanediol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, C10-18 Triglycerides, Pentylene Glycol, Dimethicone, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Saccharide, Isomerate, Ceteareth-30, Albizia Julibrissin Bark Extract, Dimethicone Crosspolymer, Marrubium Vulgare Extract, Phenoxyethanol Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Tromethamine, Phenethyl Alcohol, Ruscus Aculeatu Root Extract, CI77019/Mica, Tetrasodium Edta, Xanthan Gum, CI77891/Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Yeast Extract/ Extrait de Levure, Silica, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sophora Japonica Flower Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Ethylhexylglycerin.1370A.