info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral

Çmimi:

Pudër kompakte për lëkurë normale, mikse të yndyrshme SPF 25
9.5g


Informacion shtesë

Nuanca

Beige Clair (NR. 11), Beige Sable (Nr. 13), Dore (NR. 15)

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

Spf

Përshkrimi

Formulim me veprim të shumëfishtë:
– pastron dhe matifikon pa bllokuar poret
– korrigjon dhe unifikon ngjyrën
– ka një tolerancë të lartë dhe është e pajisur me një sfungjer ultra të butë.
I përshtatshëm dhe për lëkurat e ndjeshme.
Pa konservues.
Testuar dermatologjikisht. Jo komedogjenik.

Përdorimi

Merret një sasi e vogël mes sfungjerit dhe përhapet në të gjithë fytyrën.

Përbërësit

Talc,
nylon-12, dimethicone, titanium dioxide, magnesium stearate, triisocetyl citrate, stearic acid, trimethylsiloxysilicate, caprylyl glycol, paraffinum liquidum / mineral oil, cetyl dimethicone, methyl methacrylate/glycol dimethacrylate crosspolymer, aluminum hydroxide, lauroyl lysine, ci 77891 / titanium dioxide, ci 77163 / bismuth oxychloride, ci 77492, ci 77499 / iron oxides, Ci 77491, ci 77492, ci 77499 / iron oxides, ci 77491, mica,