info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

pluhur

Showing 1–20 of 65 results

TwoBee Ipsalax

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit intestinal dhe lufton konstipacionin Paketim x 20 bustina
1,750.00 L
Shtoje në shportë

TwoBee Biocystin

Suplement ushqimor që ruan funksionin normal të traktit urinar dhe parandalon cistitin Paketim x 14 bustina
1,899.94 L
Shtoje në shportë

Nature’s Truth Ultra Collagen 198g

Suplement ushqimor me kolagjen për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm Paketim 198 g
3,990.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Cistexx Buste

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare Paketim x 10 bustina
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Nevocin (Neviacin) Buste

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare Paketim x 18 bustina
1,990.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Rupisolv Bustine

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare Paketim x 20 bustina
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Shedirflu Buste

Bustina me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës Paketim x 20 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Miramag-K

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare dhe ruan balancën elektrolitike Paketim x 20 bustina
1,620.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Fervis Orosolubile

Suplement me hekur për të gjithë personat që kanë nivele të ulëta të hekurit në organizëm Paketim x 20 bustina
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Macrovyt Magnesio-Calcio-D3

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e kockave dhe muskujve Paketim x 18 bustina
1,899.90 L 1,709.91 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin C Crystals 1000 mg

Vitaminë C në formë pluhuri për sistemin të fortë imunitar Paketim x 125 g
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma BotanicalMix Vitamina C

Suplement ushqimor me vitaminë C në formë bustinash Paketim x 30 bustina
1,399.80 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma BotanicalMix CiZinco

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar Paketim x 30 bustina
1,399.80 L
Shtoje në shportë

Buona BB Milk 1-3 years

Qumësht formulë për fëmijë nga 1-3 vjeç 750 g
3,253.00 L
Shtoje në shportë

Erba Vita Psillovita Polvere

Suplement ushqimor që shton lëvizshëmrinë e traktit gastro-intestinal 150 g
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Buona Combiflor Buste

Kombinim specifik me fermente laktike, kripëra dhe zink për të trajtuar diarrenë Paketim x 8 bustina dyshe (A+B)
1,294.96 L
Shtoje në shportë

Buona Simbiosistem Buste

Suplement ushqimor me probiotikë dhe inulinë, për një florë intestinale normale Paketim x 20 bustina
1,513.00 L
Shtoje në shportë

Erba Vita Sedacist Rapid

Suplement ushqimor me ekstrakte boronice, D-manozë dhe probiotikë për mirëqenien e rrugëve urinare Paketim x 12 bustina
2,199.96 L
Shtoje në shportë

Denk Electrolyte

Suplement ushqimor që ruan dhe rikthen balancën elektrolitike Paketim x 10 bustina
1,122.00 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Probifast

Suplement ushqimor me probiotikë, i formuluar specifikisht për sistemin tretës Paketim x 10 bustina
1,170.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso