info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Dermo-Cleanser

Çmimi:2,670.00 L 2,269.50 L -15%

Emulsion pastrues
për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili jo vetëm pastron lëkurën, por dhe e hidraton atë në sajë të pranisë në të, të glicerinës. Teksturë fluide në trajtë qumështi.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parfum, pa përbërës tensio-aktivë. Pa konservues.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në zonën rreth syve përmes një pambuku. Shpëlarja e fytyrës pas aplikimit nuk është kusht.

Përbërësit

AQUA ETHYLHEXYL PALMITATE,GLYCERIN
DIPROPYLENE GLYCOL
CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE
ETHYLHEXYLGLYCERIN
CAPRYL GLYCOL