info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Upgrade Toning and Remodeling Serum

Çmimi:7,800.00 L 6,240.00 L -20%

Serum rimodelues dhe tonifikues 30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Serum-xhel me një teksturë te lëhtë, jo të yndyrshme, që absorbohet lehtësisht nga lëkura.
Principet aktive (kompleksi rimodelues, ekstraktet e tërshërës etj) janë në përqëndrim tepër të lartë dhe kjo bën që formulimi të ketë veti:
-anti-rrudhë;
-rigjeneruese;
-rimodeluese;
-të rrisin tonicitetin e lëkurës.
Me vetëm disa përdorime lëkura do jetë e butë dhe uniforme.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, krom, mërkur, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (water),  Butylene glycol,  Siloxanetriol alginate,  PEG/PPG-14/4 dimethicone,  Glycereth-26,  Ammonium acryloyldimethyltaurate/VP copolymer,  Polyglyceryl-4 caprate,  Sclerotium gum,  Glycerin,  Caprylyl glycol,  Polyester-5,  Caffeine,  Glycine soja (Soybean) protein,  Hexapeptide-9,  Avena sativa (Oat) kernel extract,  Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin,  Sorbic acid,  Parfum (Fragrance), CI 42090 (Acid Blue 9),  CI 60730 (Acid Violet 43).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping