info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Çmimi:3,460.00 L 1,730.00 L -50%

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Fluid mbrojtës dhe anti-age me SPF 30 me teksturë të lehtë dhe aromë delikate.
Formulë inovative me DNA-Safe Complex dhe përbërësve aktivë matifikues, mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon krijimin e rrudhave dhe hidraton lëkurën.
I përshtatshem për lëkurë normale/mikse dhe të yndyrshme.

I biodegradueshëm
Rezistent ndaj ujit.
Pa ngjyrues dhe derivate gruri.
Jo komedogjene.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol , Propylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Polyester-7, Glycerin, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate , Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Tocopheryl Acetate, Hamamelis virginiana (Witch hazel) Bark/Twig Extract, Hydroxyethylcellulose, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Methylpropanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Tocopherol, Polygonum aviculare Extract, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve azhornohet vazhdimisht. Ju lutem referojuni përbërësve të treguar në paketim.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping