info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Çmimi:3,460.00 L 2,422.00 L -30%

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Mbrojtje shumë e lartë nga rrezet e diellit për fytyrën.
Falë përbërësve aktivë të linjës dhe spektrit të gjerë mbrojtës, ai parandalon dëmtimin e shkaktuar nga ekspozimi në diell.

Sun Secret Air Ultralight SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) ka një teksturë ultra të lehtë, të thatë në prekje, i cili përthithet menjëherë.
E pasur me Kompleksin Sofe të ADN-së, ajo hidraton lëkurën, kundërvepron procesin e fotoplakjes dhe parandalon formulimin e rrudhave.

Pa ngjyrues dhe derivate gruri.
Jo-komedogjene.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alcohol De- nat., Glycerin, Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Coco-Ca- prylate, PEG-30 Dipolyhydroxystea- rate, Silica, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Undeca- ne, Hydrogenated Vegetable Oil, Ethylhexyl Triazone, Cetyl PEG/P- PG-10/1 Dimethicone, Tridecane, Betaine, Sodium Chloride, Citrul- lus lanatus (Watermelon) Fruit Ex- tract, Bisabolol, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Ex- tract, Pisum sativum (Pea) Extract, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite: Propylene Carbonate, lsoceteth-10, Butylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Di- sodium EDTA, Sodium Citrate, Phe- noxyethanol, EthyIhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzo- ate, Parfum (Fraqrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso