info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

Çmimi:3,010.00 L 1,505.00 L -50%

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, ky formulim ka për qëllim:
-të mbrojë lëkurën me ngjyrë të errët dhe mesatarisht të errët nga rrezatimi diellor;
-të parandalojë formimin e rrudhave;
-të kundërshtojë dukurinë e foto-plakjes;
-të hidratojë lëkurën.
Kjo arrihet në sajë të kombinimit të kompleksit DNS-Safe me faktorin mbrojtës ndaj diellit 15 dhe substancave me veti hidratuese.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para
ekspozimit në diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, 4-Methylbenzylidene Camphor, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid , VP/Eicosene Copolymer, Squalane,  Polymethyl Methacrylate, Polysilicone-15, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Polyester-7, Phenoxyethanol , Neopentyl Glycol Diheptanoate, Ceteareth-25, Ceteth-2, Decyl Oleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 60, Tocopheryl Acetate, Cyclopentasiloxane, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Dimethicone,  Sorbitan Isostearate , Lauryl Alcohol , Butylene Glycol , Glycerin, Myristyl Alcohol, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, o-Cymen-5-ol, Tetrasodium EDTA, Triethanolamine, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping