info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Perfect Balance Face Balm

Çmimi:8,260.00 L 6,608.00 L -20%

Balsam ribalancues për fytyrën
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Balsam fytyre, që ka për qëllim të forcojë dhe rigjenerojë shtresën mbrojtëse të lëkurës suaj, duke iu ofruar një ndjesi komforti.
Kombinimi i vajit Camelia, vajit Inca, gjalpit shea, squalenit me ekstraktet e schisandra chinensis, është përgjegjës për vetinë ushqyese dhe rigjeneruese të balsamit.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Camellia oleifera, Seed Oil, Diethylhexyl Carbonate, Stearic Acid, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Panthenol, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Sodium Polyacrylate, Squalane, Tocopheryl Acetate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Allantoin, Lupinus albus Seed Extract, Mica, Bambusa vulgaris Sap Extract, Sodium Hydroxide, PEG-8, Tocopherol, Silica, Centella asiatica Extract, Ascorbic Acid, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping