info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germinal Essential Hidraplus

Çmimi:5,772.00 L 3,463.20 L -40%

Krem hidratues me SPF30 50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , , ,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Trajtim i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Krem me teksturë kremoze, i pasur me acid hialuronik në përqëndrim të lartë, faktor mbrojtës ndaj diellit SPF 30 dhe kompleksin AQP3 (aktivizues te Acuaporin).
Hidraton dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit diellor, duke parandaluar njollat e errëta dhe rrudhat.
Vaji i marulës në përmbajtje i jep veti antioksidante.
Zvogëlon poret në sajë të ekstrakteve të algave detare dhe krijon një barrierë mbrojtëse për lëkurën nga ndotja.
Testuar dermatologjikisht. Pa paraben. Pa ngjyrues.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e vogël kremi në fytyrë dhe qafë dhe përhapet në mënyrë uniforme.

Mund të aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Acid hialuronik, vaj i bimës së marulës, Acuaporin AQP3, ekstrakt hidratues i 4 algave detare.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping