info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

DR.Grandel Hyaluron Ampoule

Çmimi:L2,000.00

Ampula me acid hialuronik
3 ampula x 3ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Ampula për një trajtim të thellë hidratues. Të pasura me acid hialuronik në përqendrim të lartë.
I japin lëkurës freski dhe një pamje uniforme.
Me kompleksin e përbërë nga alga-ujë deti dhe kafeinë në përmbajtje.

Përdorimi

Ampulat mund të përdoren të vetme, në periudha të caktuara, kur doni një pamje sa më të kuruar, si takime, evenimente etj, Por mund të jenë edhe pjesë e përkujdesjes suaj së përditshme për lëkurën.
Trajtimi mund të zgjasë nga 1 deri në 4 javë dhe aplikimi i ampulave bëhet 2 ose 3 herë në javë, në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Squalane, Cyclohexasiloxane, Galactoarabinan, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 60730 (Ext. Violet 2)