info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 36 results

3 Chenes Laboratoires Phyto Aromicell R Spiruline

Suplement ushqimor me spirulinë, një superushqim 20 ampula
3,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Liposome Ampoules

Formulim jovajor që trajton dhe parandalon shenjat e moshës
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Hydra Plus Ampoules

Formulim hidratues dhe anti-age me vitaminë C dhe proteoglikane
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Hydra Plus SP Ampoules

Formulim hidratues dhe anti-age dite, me vitaminë C dhe proteoglikane
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Formula N10 HD Color Touch SPF30

Ampula me veprim hidratues, antioksidues dhe mbulim  
3,952.00 L9,568.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Photo Age HA+Ampoules

Ampula që hidratojnë lëkurën dhe i shtojnë asaj shkëlqimin 10 ampula
7,740.00 L 6,192.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Flash Ampoules

Ampula me efekt të menjëhershëm hidratues dhe anti-rrudhë 5 ampula
2,990.00 L 2,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Night Renew Ampoules

Ampula rigjeneruese për natën, me efekt peeling
11,960.00 L 9,568.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm Pigment Zero DSP-Bright Ampoules

Ampula me efekt depigmentues (zbehin njollat e errëta në lëkurë) 30 ampula x 2 ml
13,760.00 L 11,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Black Diamond Skin Complex Advanced Ampoules

Ampula përftuar me teknologji të lartë që kundërshtojnë shenjat e plakjes në lëkurë 10 ampula
9,300.00 L 7,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dr.Grandel Vitamin Infusion 5 Beauty Must Have Set

Një përzjerje vitaminash për një lëkurë të butë, të freskët dhe të hidratuar Cmim promocional
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dr.Grandel Hydro Active 5 Beauty Must Have Set

Set për përkujdesjen rutinë të fytyrës tuaj Produktet e duhura për një lëkurë të dehidratuar Çmim promocional
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocyane Reactional Anti-hair Loss Set

Set efektiv kundë rënies së flokëve Blini ampulat kundër rënies Phytocyane dhe pëfitono falas shampon Phytocyane
6,450.00 L 4,837.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Black Diamond Skin Complex Advanced Set

Set që i ofron butësi, hidratim dhe shkëlqim një lëkure normale në të thatë. Blini ampulat MartiDerm Black Diamond Skin Complex Advanced dhe merrni falas 2 Martiderm Black Diamond Epigence 145 Day Cream 5ml dhe 2 Martiderm Black Diamond Epigence 145 Night Cream 5ml
16,500.00 L 13,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Lip Supreme Balm Set

Set special me efekt të menjëhershëm hidratimi në buzë dhe fytyrë Blini Lip Supreme Balm 4.5 ml dhe përfitoni falas 5 ampula Flash
3,380.00 L 2,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Photoage Set

13,780.00 L 11,024.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma C-Vit Intensive Serum Ampoules

Ampula me vitaminë C, me efekt të menjëhershëm 10 ampula
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

KORFF TONE AND FIRMNESS PROTOCOL

Set i plotë anti- moshë me kolagjen 50 ml, 7 X 1ml, 15 ml
12,590.00 L 10,701.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Artichoke Plus

Suplement ushqimor i lëngshëm me veprim lipolitik, diuretik dhe anti-celulit. 20 ampula x 2 ml
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Bio Collagenix Lift Ampoules

Ampula me efekt të fuqishëm anti-rrudhë 30 ampula x 1.8 ml
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë