info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Çmimi:L3,120.00

Suplement ushqyes kundër rënies së
flokëve
Kuti x 30 tableta

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm si për meshkuj dhe femra.
Me kompleksin Cronobiogenina, biotinë dhe zink në përmbajtje, të rëndësishëm për për sintezën normale të kreatinës dhe për flokë të shëndetshëm.
Me ekstrakte të bimës olea europea, vitis vinifera si dhe selen, që mbrojnë flokët nga radikalet e lira.
Formulimi realizohet mes teknologjisë R-Plus që mundëson përthithjen e tyre në zorrë.
Pa ngjyrues artificialë. Pa gluten.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Këshillohet një tabletë në mëngjes ose në drekë pas ushqimit.
Nuk rekomandohet përdorimi gjatë shtatzënisë.

Përbërësit

metionine, vitamina C, vitis vinifera
semi estratto secco, vitamina E, olea europea
foglie estratto secco, acido pantotenico, zinco,
rutina, vitamina B6, zeaxantina, acido folico, selenio,
d-biotina, N-(3-ammopropil)tetrametilendiammina tricloridrato,rame,cellulosa microcristallina;carbossimetilcellulosa sodica reticolata;calcio fosfato; calcio D-pantotenato, alginato di sodio, magnesio stearato,silicio biossido, polietilenglicole,titanio biossido, polietilenglicole, acido ialuronico,idrossi-propil-metilcellulosa,clorofillina rameica, ferro ossido giallo.