info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Nova Genina

Çmimi:3,120.00 L 2,496.00 L -20%

Suplement ushqyes kundër rënies së
flokëve
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm si për meshkuj dhe femra.
Me kompleksin Cronobiogenina, biotinë dhe zink në përmbajtje, të rëndësishëm për për sintezën normale të kreatinës dhe për flokë të shëndetshëm.
Me ekstrakte të bimës olea europea, vitis vinifera si dhe selen, që mbrojnë flokët nga radikalet e lira.
Formulimi realizohet mes teknologjisë R-Plus që mundëson përthithjen e tyre në zorrë.
Pa ngjyrues artificialë. Pa gluten.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Këshillohet një tabletë në mëngjes ose në drekë pas ushqimit.
Nuk rekomandohet përdorimi gjatë shtatzënisë.

Përbërësit

metionine, vitamina C, vitis vinifera
semi estratto secco, vitamina E, olea europea
foglie estratto secco, acido pantotenico, zinco,
rutina, vitamina B6, zeaxantina, acido folico, selenio,
d-biotina, N-(3-ammopropil)tetrametilendiammina tricloridrato,rame,cellulosa microcristallina;carbossimetilcellulosa sodica reticolata;calcio fosfato; calcio D-pantotenato, alginato di sodio, magnesio stearato,silicio biossido, polietilenglicole,titanio biossido, polietilenglicole, acido ialuronico,idrossi-propil-metilcellulosa,clorofillina rameica, ferro ossido giallo.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping