info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Çmimi:L7,800.00

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien
100 ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Trajtim lokal intensiv që forcon flokët, parandalon rënien e tyre dhe nxit mbirjen e flokut të ri.
Mekanizmi i rritjes dhe mbirjes së flokëve ndikohet nga stresi, faktorët gjenetikë, faktorët mjedisorë dhe ushqyerja.
Locioni Signal Revolution i rikthen flokut dëndësinë dhe volumin që në rrënjë.
Locioni absorbohet lehtësisht dhe ka një aromë të këndshme.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Pa parabene.

Përdorimi

Hidhen 6 pika locion në skalp
dhe masazhohet në mënyrë që të favorizohet absorbimi i tij dhe mikroqarkullimi i gjakut.
Aplikohet si në flokë të njomë dhe në flokë të thatë.
Nuk shpëlahet.
Rekomandohet një aplikim i përditshëm për të paktën tre muaj.

Përbërësit

Aqua, alcohol denat., PEG-40 hydrogenated castor oil, pentamethylcyclopent-3-ene-butanol, ethoxydiglycol, disodium EDTA, alcohol, sodium hydroxide, tocopherol, citric acid.