info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Çmimi:7,800.00 L 6,240.00 L -20%

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Trajtim lokal intensiv që forcon flokët, parandalon rënien e tyre dhe nxit mbirjen e flokut të ri.
Mekanizmi i rritjes dhe mbirjes së flokëve ndikohet nga stresi, faktorët gjenetikë, faktorët mjedisorë dhe ushqyerja.
Locioni Signal Revolution i rikthen flokut dëndësinë dhe volumin që në rrënjë.
Locioni absorbohet lehtësisht dhe ka një aromë të këndshme.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Pa parabene.

Përdorimi

Hidhen 6 pika locion në skalp
dhe masazhohet në mënyrë që të favorizohet absorbimi i tij dhe mikroqarkullimi i gjakut.
Aplikohet si në flokë të njomë dhe në flokë të thatë.
Nuk shpëlahet.
Rekomandohet një aplikim i përditshëm për të paktën tre muaj.

Përbërësit

Aqua, alcohol denat., PEG-40 hydrogenated castor oil, pentamethylcyclopent-3-ene-butanol, ethoxydiglycol, disodium EDTA, alcohol, sodium hydroxide, tocopherol, citric acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping