info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 77 results

Concilium Densifying Solution

Serum për flokë të dobët, që këputen me lehtësi 50 ml
3,340.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Recovery Hero Mask

Maskë që hidraton dhe forcon flokët e dobët dhe të hollë
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Concilium Super Moisture Shampoo

Shampo hidratuese për flokë të dobët që bien 250 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Repair Repairing Shampoo

Shampo riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 250 ml
1,570.00 L 1,177.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Repair Repairing Conditioner

Balsam riparues për flokë të dobët dhe të dëmtuar 175 ml
1,990.00 L 1,492.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Repair Repairing Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200 ml
2,900.00 L 2,175.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Attivatore Capillare iSFRP-1

Trajtim kundër rënies së flokëve
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocyane Reactional Anti-hair Loss Set

Set efektiv kundë rënies së flokëve Blini ampulat kundër rënies Phytocyane dhe pëfitono falas shampon Phytocyane
6,450.00 L 4,837.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Volumising Dry Shampoo

Shampo e thatë që shton volumin e flokëve tuaj
640.00 L1,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

Formulim specifik për flokë me të dendur dhe të plotë 60 ml
3,390.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane Anti-hair Loss Lotion

Solucion që kundërshton rënien e flokëve 125 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Organic Linen Shampoo

Shampo organike që rikthen volumin e flokut tuaj 200 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytolium+ Anti-Hair Loss Treatment For Men Lotion

Locion kundër rënies së flokëve tek meshkujt. 100 ml
3,580.00 L 2,685.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence KS Tricosafe Intensive Anti-Hair Loss Treatment

Locion me veprim kundër rënies së flokëve. 100 ml
6,900.00 L 5,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Shine On Nutri Hair Restructuring Shampoo

Shampo për flokë të dëmtuar me efekt ristrukturues. 200 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Shine On Nutri-Hair Restructuring Conditioner

Balsam i cili ushqen dhe rigjeneron flokët e dëmtuar. 200 ml
1,550.00 L 1,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Proxera Psomed 3 Shampoo Urea 3%

Shampo me përmbajtje ure 3% për lëkurë me tendencë psoriatike. 125 ml
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence KS Anti-Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve. 200 ml
1,470.00 L 1,176.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H Intensive Hair Growth Stimulating Treatment

Trajtim intensiv i cili stimulon rritjen e flokëve. 125 ml
3,292.00 L 2,633.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Pantogrin Plus Shampoo

Shampo e cila trajton flokët e hollë, të dobët dhe që bien. 200 ml
2,080.00 L 1,664.00 L -20%
Shtoje në shportë