info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

selen

Showing all 20 results

Abopharma Selen

Selen, një mineral i rëndësishëm për funksione të ndryshme në organizëm Paketim x 30 kapsula
1,313.10 L
Shtoje në shportë

Denk Immun Active

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare Paketim x 20 bustina
1,603.00 L
Shtoje në shportë

Healthy Life Selenogin Food Supplement

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe forcon memorien Kuti x 30 tableta
1,245.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Platinum Ultimate TimeDefy Skin Radiance

Suplement unik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
4,999.80 L 4,499.82 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Plus Hair Extra Support

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 60 tableta
3,900.00 L 3,510.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Original Skin, Hair and Nails

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
1,899.00 L 1,709.10 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Him and Her Conception60 tableta

Multivitamina specifike për çifte që po planifikojnë një shtatzëni 60 tableta.
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji 56 tableta
2,399.60 L 2,159.64 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Him Plus

Suplement ushqimor për djem në periudhën e adoleshencës 56 tableta + kapsula
1,999.76 L 1,799.78 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellteen Her Plus

Suplement ushqimor për vajzat në periudhën e adoleshencës 56 tableta + kapsula
1,999.76 L 1,799.78 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Natural E-400 Softgels

Suplement me vitaminë E dhe selen me veti antioksiduese Paketim x 50 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
2,243.00 L 2,018.70 L -10%
Shtoje në shportë

AP Pharm FertAid

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 60 tableta
9,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Anti- pelliculaire DS Cheveux Secs

Shampo kundër zbokthit për flokë të thatë 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dercos Anti-Dandruff DS Shampoo Normal/Oily Hair

Shampo kundër zbokthit për flokë normalë dhe të yndyrshëm 200ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Thermal Spring Water

Ujë termal për lëkurë të ndjeshme
984.00 L1,464.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
6,760.00 L 6,084.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
1,210.00 L 1,089.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
1,104.90 L 994.41 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso