info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Kategoritë

Showing 1–48 of 64 results

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 30 kapsula
L1,764.90
Add to cart

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
L3,120.00
Add to cart

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
L3,120.00
Add to cart

Buona Buonavit D3F Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 12 ml
L1,193.00
Add to cart

BuonaBuonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
L1,500.00
Add to cart

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike 30 tableta
L1,299.90
Add to cart

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
L2,250.00
Add to cart

Doppelherz Vital Materna PLUS

Suplement me vitamina dhe minerale për femrat përgjatë mëmësisë, që nga konceptimi e deri në fund të periudhës së ushqyerjes me gji 30 kapsula
L2,210.10
Add to cart

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Night

Krem nate rivitalizues me vitamina 50ml
L7,400.00
Add to cart

Kidal DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 30ml
L1,330.00
Add to cart

Logus D3 Junior Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
L1,550.00
Add to cart

Medivit Vitamine D3 + Fluor Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 20ml
L900.00
Add to cart

Now B-12 1000mcg

Suplement me vitaminë B-12 dhe acid folik Paketim x 100 lozenge (tableta të tretshme nën gjuhë)
L1,320.00
Add to cart

Now Biotin 5000mcg

Suplement me biotinë, një vitaminë me një rol të rëndësishëm në organizëm Paketim x 60 kapsula
L1,470.00
Add to cart

Now Daily Vits

Suplement ditor për të rritur me 27 vitamina dhe minerale Paketim x 100 tableta
L2,200.00
Add to cart

Now Instant Energy B-12 Packets

Suplement me vitaminë B-12, krom, CoQ10 për të rritur energjinë Paketim x 75 bustina
L2,329.50
Add to cart

Now Kid Cal Chewables

Suplement me kalçium, magnez dhe vitaminë D për fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 100 tableta të përtypshme
L2,500.00
Add to cart

Now Kid Vits

Multivitamina për fëmijë mbi 1 vjeç Paketim x 120 tableta të përtypshme
L20.83
Add to cart
Placeholder

Now Prenatal Gels + DHA

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 90 kapsula
L1,243.50
Add to cart

Now Spirulina 500mg

Suplement me spirulinë, një mikroalgë me ngjyrë blu në jeshile Paketim x 100 tableta
L1,250.00
Add to cart

Now Thyroid Energy

Formulim që mbështet mirë-funksionimin e gjendrës tiroide Paketim x 90 kapsula
L2,369.70
Add to cart

Now Vitamin D3 2000UI

Suplement me vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe rritjen e imunitetit Paketim x 30 kapsula
L600.00
Add to cart

Nutrigen Bonidenti Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 18 ml
L950.00
Add to cart

Pharmaguida Bimbovit Fluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë 30ml
L1,100.00
Add to cart

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
L6,190.00
Add to cart

Phyto Phytocyane Ampoulles

Ampula për flokë të dobët që këputen Paketim me 12 ampula
L6,770.00
Add to cart

Quest Brightstart Vitamin D3 + DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë nga 1 muaj deri në 5 vjeç 20ml
L1,700.00
Add to cart

Rilastil Stretch Marks Cream + FREE Daily Care Milk Oil & Hydrotensteur Cream

Krem kundër strijave 200 ml +FALAS Qumësht pastrues 15ml & Krem anti-rrudhë 15ml
L5,500.00
Add to cart

Sambucol Immuno Forte x 60 Gummies

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi, zink dhe vitaminë C në trajtë karamelesh gomoze.
L2,000.00
Add to cart

Solgar Beta Carotene

Beta-karoten 7mg Paketim x 60 kapsula
L2,367.00
Add to cart

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
L2,003.00
Add to cart

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
L2,086.20
Add to cart

Solgar Calcium Magnesium Zinc

Suplement për kockat me kalçium, zink dhe magnez Paketim x 100 tableta
L1,900.00
Add to cart

Solgar Folacin 400mcg

Acid folik 400mcg Paketim x 100 tableta
L861.00
Add to cart

Solgar Folate (metafolin) 400mcg

Integrator me metafolinë, forma aktive e acidit folik Paketim x 50 tableta
L1,900.00
Add to cart

Solgar Formula VM-75

Integrator me vitamina dhe minerale Paketim x 30 tableta
L2,544.00
Add to cart

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç Paketim x 60 tableta të përtypshme
L2,269.20
Add to cart

Solgar Magnesium Vitamin B6

Integrator me magnez dhe vitaminë B6 Paketim x 100 tableta
L1,808.04
Add to cart

Solgar No 7 Joint Support & Comfort

Integrator për kockat dhe artikulacionet Paketim x 30 kapsula
L4,800.00
Add to cart

Solgar Prenatal Nutrients

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 60 tableta
L2,173.80
Add to cart

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
L2,410.20
Add to cart

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
L3,256.00
Add to cart

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
L2,230.20
Add to cart

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Vitaminë D3 400UI Paketim x 100 kapsula xhelatinore
L1,550.00
Add to cart

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
L1,910.00
Add to cart

Solgar Vitamin E 400UI (268mg)

Vitaminë E 400UI Paketim x 50 kapsula
L2,875.00
Add to cart

Solgar Vitamin K1 100mcg

Vitaminë K1 100mcg Paketim x 100 tableta
L1,567.00
Add to cart

Sugarbearhair Hair Vitamins

Suplement me vitamina për flokët Paketim me 60 arushë të përtypshëm
L4,500.00
Add to cart