info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Çmimi:1,720.00 L 1,376.00 L -20%

Shampo kundër zbokthit
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim që pakëson zbokthin që me aplikimet e para.
Vepron si kundër zbokthit të yndyrshëm, ashtu dhe kundër zbokthit të thatë.
Përmban komleksin Osmodefense, që mbron strukturën keratinoze të flokut.
Lëndët tensioaktive së bashku me një derivat të zinkut qetësojnë irritimet e skalpit dhe e pastrojnë atë.
Redukton në maksimum rrezikun për alergji.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet shampoja në flokë të njomë, lihet të veprojë për disa minuta. Shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret dy ose tre herë në javë.

Përbërësit

Aqua, Potassium undecilenoyl
hydrolyzed wheat protein, Zinc coceth sulfate, Disodium laureth sulfosuccinate, Magnesium laureth sulfate, PEG-200 Hydrogenated glyceryl palmate, Sodium lauroyl sarcosinate, Betaine, Cocamide MIRA, Inositol, Xylitol, Disodium capryloyl glutamate, PEG-7 Glyceryl cocoate, Citric acid, Parfum, Taurine, PEG-90 Glyceryl isostearate, Piroctone olamine, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Polyquaternium-55, Laureth-2, Phenyl trimethicone, Silicone quaternium-15, Laureth-4, Arginine.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping