info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

trajtim kundër rënies

Showing 1–20 of 45 results

BABÉ Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve. 250 ml
2,187.00 L
Shtoje në shportë

Skin Tech AD Daily care hair spray

Spray me efekt rigjenerues dhe revitalizues për flokët. 125 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë

Crescina Transdermic PLC12 Woman 1300 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
20,790.00 L
Shtoje në shportë

Crescina Transdermic PLC12 Woman 200 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
9,960.00 L
Shtoje në shportë

Crescina Transdermic PLC12 Man 1300 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut tek meshkujt Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
20,790.00 L
Shtoje në shportë

Crescina Transdermic PLC12 Man 500 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut ftek meshkujt Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
14,400.00 L
Shtoje në shportë

Crescina Transdermic PLC12 Man 200 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut tek meshkujt Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
9,962.00 L
Shtoje në shportë

Crescina Transdermic PLC12 Woman 500 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
14,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anacaps Progressiv

Suplement ushqimor kundër rënies kronike të flokëve 30 kapsula
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë

Sugarbearhair Hair Vitamins

Suplement me vitamina për flokët Paketim me 60 arushë të përtypshëm
4,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytonovathrix Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,150.00 L 1,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytolium 4 Treatment

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 12 ampula
9,160.00 L 7,328.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytolium Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për meshkuj 200ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytodensia Serum

Serum volumizues për flokë të hollë dhe të dobët 30ml
4,900.00 L 3,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
5,600.00 L 4,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytodensia Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të hollë 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
6,190.00 L 4,952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytocyane Ampoules

Ampula për flokë të dobët që këputen Paketim me 12 ampula
6,770.00 L 5,416.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Aminexil Intensive Treatment for Thinning Hair Man

Trajtim intensiv për fazat e para të rënies së flokëve te meshkujt 36ml
3,430.00 L 2,915.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Aminexil Foaming Solution

Solucion për meshkuj, trajtues për rënien e flokëve 150ml
5,090.00 L 4,326.50 L -15%
Shtoje në shportë