[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Bioscalin

Showing all 17 results

Ofertë!
-20%

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien 200ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët 150ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Shampo kundër zbokthit 200ml
1,720.00 L 1,376.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien 100 ml
7,800.00 L 6,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Energy Fiale Anticaduta Uomo

Ampula për meshkuj kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
5,460.00 L 4,368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth 200 ml
1,720.00 L 1,376.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Physiogenina Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
4,680.00 L 3,744.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age 45+ Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 10 ampula x 3.5 ml
5,460.00 L 4,368.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Nova Genina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç 200 ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç 150ml
1,870.00 L 1,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 200ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Shampoo Rinforzante Uomo

Shampo për meshkuj kundër rënies së flokëve 200ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Nova Genina Shampo Fortificante Rivitalizzante

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie 200ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë