info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

tabletë

Showing 1–20 of 337 results

ACM Vitix Food Supplement

Suplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Paketim me 30 tableta.
3,590.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Brewer’s Yeast 10 Grain 650 mg

Suplement ushqimor me maja birre 200 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Extra Strength Glucosamine and Chondroitin

Suplement ushqimor me dozë të larta për kocka dhe artikulacione të shëndetshëm Kuti x 60 tableta
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Super Enzymes

Enzima që përmirësojnë tretjen Kuti x 90 tableta
3,340.00 L 2,839.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-Carnitine 1000 mg

Suplement ushqimor me l-karnitinë për mirëqenien e përgjithshme të organizmit Kuti x 50 tableta
3,900.00 L 3,315.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin-C 1000 mg with Rose Hip

Suplement ushqimor me vitaminë C dhe ekstrakte të trëndafilit të egër. Kuti x 250 tableta
3,800.00 L 3,230.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Magnesium Citrate 200 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi për muskujt, nervat & metabolizmin. Kuti x 100 tableta
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Serenesi Forte

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe përmirëson humorin 60 tableta
2,810.00 L 2,388.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Esi-fit Controlla la Fame Appetito

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë 60 tableta
2,160.00 L 1,836.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Esifit Controlla la Fame Sazieta

Suplement ushqimor që pakëson ndjesinë e urisë dhe redukton peshën trupore 180 tableta
3,320.00 L 2,822.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium Magnesium with D3 and Zinc

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now MSM 1500 mg

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme Kuti x 100 tableta
2,650.00 L 2,252.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Kelp 150 mcg

Suplement ushqimor me kelp, një algë kafe 200 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now TMG Betaine 1000 mg

Suplement ushqimor me betainë 100 tableta
3,340.00 L 2,839.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex

Suplement ushqimor me kolagjen dhe acid hialuronik për një lëkurë të shëndetshme 30 tableta
6,934.00 L 5,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Magnesium Boron

Suplement ushqimor me kalçium, magnez dhe bor për kocka të forta dhe të shëndetshme 100 tableta
2,010.00 L 1,708.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Magnesium Glycinate 200 mg

Suplement ushqimor me glicinat magnezi 180 tableta
4,020.00 L 3,417.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium & Magnesium

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now C-1000 with Rose Hips & Bioflavonoids

Suplement ushqimor me vitaminë C Kuti x 100 tableta
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Happy Mamma Pronatal

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë Kuti x 30 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare