info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Neovadiol Compensating Complex Dry Skin

Çmimi:5,300.00 L 4,505.00 L -15%

Krem ushqyes dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë
Paketim 50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Formulim, me një teksturë të lehtë, të freskët, i krijuar posaçërisht për femrat në periudhën e menopauzës.
Synon të kundërshtojë:
-humbjen e densitetit;
-humbjen e shkëlqimit;
-humbjen e elasticitetit dhe tonicitetit;
-tharjen e lëkurës.
Uji termal Vichy forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës, duke e bërë më rezistente ndaj faktorëve të jashtëm dëmtues.
Pro-xylane zbeh rrudhat, kurse acidi hialuronik mban lëkurën të hidratuar.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN • DIMETHICONE • HYDROGENATED POLYISOBUTENE • HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL ALCOHOL DENAT. • PROPYLENE GLYCOL • SYNTHETIC WAX • NYLON-12 • PEG-10 DIMETHICONE • DIMETHICONE/PEG-10/15 CROSSPOLYMER • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • METHYLDIHYDROJASMONATE • SODIUM HYALURONATE • SODIUM POLYACRYLATE • ADENOSINE • DISODIUM EDTA • PROPYLENE CARBONATE • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PHENOXYETHANOL • CI 15985 / YELLOW 6 • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • PARFUM / FRAGRANCE