info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Exfoliac Creme Reparatrice

Çmimi:2,100.00 L 1,785.00 L -15%

Krem hidratues, rigjenerues për lëkurë të thatë dhe të irrituar nga trajtimet post-akne
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Exfoliac cream repair është rigjenerues i lëkurave me tendencë akneike, të thara dhe të dëmtuara veçanërisht nga trajtimet post-akne.

Lehtëson menjëherë skuqjet dhe irritimet duke riparuar shtresën hidro-lipidike të lëkurës.
Ofron komfort dhe fleksibilitet për lëkurën dhe e lë atë të hidratuar 95%.

Jo komedogjenik.
Mund të përdoret dhe si bazë make-up.

Përdorimi

Aplikoje dy herë në ditë në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë të pastruar më parë.

Përbërësit

AQUA (WATER), SQUALANE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, ISONONYL ISONONANOATE, ISOHEXADECANE, CETYL ALCOHOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, HYDROXYETHYL ACYLYLYLYLYLYLYLYLYLYLYLYURY / ACRYLATE / SODIUM BUTYLENE GLYCOL, BISABOLOL, BENZYL ALCOHOL, POLYSORBATE 60, PERFUME (FRAGRANCE), CHOLESTEROL, CHLORPHENESIN, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHERYL LINOLEATE, CERAMIDE 2, DISODIUM EDTA, SALICYLICONUS, SORBYLIC ACID METHYLPROPIONAL, SORBIC ACID, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.