info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Super Abbronzatura

Çmimi:3,640.00 L 1,820.00 L -50%

Krem përshpejtues i nxirjes për trupin dhe fytyrën
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

,

Masa

150 ml

Përshkrimi

Emulsion me një teksturë të lehtë, që nxit proçesin e nxirjes dhe bën që të zgjasë në kohë.
Përmban kompleksin Melanobronze, i cili stimulon melaninën duke përshpejtuar nxirjen e lëkurës.
Në vetëm pak ditë lëkura juaj merr ngjyrën e dëshiruar.
I përshtatshëm për persona, lëkura e të cilëve është mësuar me diellin dhe ka një nuancë mesatare në të errët.
Nuk përmban filtra fizikë ose kimikë.
Pa derivate të grurit.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet si në fytyrë ashtu dhe në trup.

Përbërësit

Aqua (Water), Diethylhexyl Carbonate, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone , Vitex Agnus Castus Extract, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Alcohol, Acetyl Tyrosine, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping