info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Çmimi:1,300.00 L 1,105.00 L -15%

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

150 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Noreva actipur dermo-cleansing është një xhel pastrues i përshtatur për lëkura të yndyrshme dhe me probleme akneike.

Pa sapun, me pH fiziologjik, pastron lëkurën butësisht pa e dëmtuar atë.
Pastron në thellësi dhe stabilizon yndyrën.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parabenë.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrën e lagur më parë.
Shkumojeni duke e masazhuar lehtësisht dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), GLYCERIN, PEG-40 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DECYL GLUCOSIDE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, SODIUM COCETH SULFATE, SIDIUM CULRUM, SOCIUM CHORUMUM SORIUM COCONATE , IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, NASTURTIUM OFFICINALE LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, LINALOOL