info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Norelift Chrono-Filler Day Cream PNM

Çmimi:4,300.00 L 3,655.00 L -15%

Krem dite anti-rrudhë me efekt mbushës të rrudhave për lëkurë normale në mikse
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Norelift është një krem filler, mbushës i rrudhave i cili përmban një përqëndrim të lartë të një përbërësi të ngjashëm me Botox.
I përshtatshëm për lëkurë normale dhe mikse.

Rigjeneron dhe e mban lëkurën të butë.
Lufton radikalet e lira.
Tonifikon dhe ushqen lëkurën.
Efikasitet i provuar për 14 ditë trajtim.
Mund të përdoret si bazë make-up.

Jo komedogjenik
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoje në fytyrë të pastruar paraprakisht, në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

AQUA (WATER), COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, SILICA, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, CETYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BIS- ETHYLHEXYL HYDROXYDIMETHOXY BENZYLMALONATE, BENZYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, ACACIA SENEGAL GUM, BUTYLENE GLYCOL, SECALE CEREALE (RYE) SEED EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, SALICYLIC ACID, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/ POLYHYDROXYSTEARATE/ SEBACATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, SODIUM ISOSTEARATE, CERAMIDE NP, SORBIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, VIBRIO ALGINOLYTICUS FERMENT FILTRATE, CITRONELLOL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, CROCUS CHRYSANTHUS BULB EXTRACT, COUMARIN.