info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Deliskin RS Anti-redness Normal to Dry Skin

Çmimi:3,350.00 L 2,512.50 L -25%

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale & të thatë
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i krijuar për lëkurë kuperoze, që skuqet (si pasojë e kapilarëve të dukshëm në sipërfaqe).
Rutina, ekstaktet e bimës së lajthisë dhe një tetrapeptid për shkak të efektit vazoprotektor dhe adstrigjen që kanë pakësojnë skuqjen e lëkurës.
Vitaminat dhe alfa glukani marrin pjesë në proçesin e homeostazës qelizore dhe i rikthejnë lëkurës komfortin e munguar.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, bakër, mërkur dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.
Pa parabene.
Pa ngjyrues.
Pa parfum.
Pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water) • C12-20 Acid
PEG-8 Ester • Caprylyl Methicone • Hydrogenated Didecene • Butylene Glycol • Niacinamide • Methoxy-PEG-7 Rutinyl Succinate • Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate • Tocopheryl Acetate • Panthenol • Cetyl Alcohol • Alpha-Glucan Oligosaccharide • Acetyl Tetrapeptide-15 • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Hydrolyzed Glycosaminoglycans • Mannitol • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Arginine • Sodium Citrate • Propylene Glycol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping