info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Acnestil Mousse Detergente Viso

Çmimi:2,090.00 L 1,567.50 L -25%

Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
150ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

E krijuar për një përdorim të përditshëm, kjo shkumë pastron plotësisht lëkurënn, pa dëmtuar shtresën hidrolipidike të saj.
Diglicinat azelati i kaliumit rregullon aktivitetin e gjendrave që prodhojnë yndyrë, kurse digluconati i clorhexidinës dhe oligopeptidi 10 pakësojnë formimin e kolonive bakteriale, duke parandaluar krijimin e puçrrave të infektuara.
Për të ushqyer dhe mbajtur të butë lëkurën, formulimit i është shtuar acidi hialuronik dhe panteoli.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.
Pa SLES, pa SLS, pa parabenë, pa ngjyrues, pa parfum dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Propylene Glycol ● Disodium Cocoamphodiacetate ● C12-13 Pareth-9 ● Sodium Cocoyl Isethionate ● Sodium Methyl Cocoyl Taurate ● Sodium Lauroamphoacetate ● Citric Acid ● Tocopheryl Acetate ● Niacinamide ● Panthenol ● Xylitol ● Potassium Azeloyl Diglycinate ● Zinc PCA ● Dipotassium Glycyrrhizate ● Sodium Salicylate ● Copper PCA ● Sodium Hyaluronate ● Oligopeptide-10 ● Propanediol ● Sodium Chloride ● Chlorhexidine Digluconate ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Sodium Benzoate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping