info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Hand Cream

Çmimi:1,530.00 L 1,147.50 L -25%

Krem ushqyes dhe riparues për duart
100ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Trajtim që ushqen dhe mbron
lëkurën e duarve, duke e lënë atë të butë dhe elastike.
Mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues dhe rigjeneron shtresën e saj hidro-lipidike.
Ushqen lëkurën dhe parandalon irritimet, që vijnë si pasojë e tharjes së saj.
Absorbohet shpejt dhe i jep lëkurës një ndjesi komforti dhe rehatie.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium.
Hipoalergjik.
Pa ngjyrues, pa konservues, pa vazelinë ose rrjedhës të saj.
Pa derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water) ●
Butyrospermum parkii (Shea) Butter ● Glycerin ● Isohexadecane ● Betaine ● Glyceryl Stearate ● PEG-100 Stearate ● Cetearyl Alcohol ● Polymethyl Methacrylate ● Schizandra chinensis Fruit Extract ● Polyacrylate-13 ● Polyisobutene ● Ethyl Vanillin ● Xanthan Gum ● Polysorbate 20 ● Sorbitan Isostearate ● PEG-8 ● Tocopherol ● Sodium Hydroxide ● Ascorbyl Palmitate ● Ascorbic Acid ● Citric Acid ● Disodium EDTA ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping