info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Vichy Mineral 89 yeux

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese për zonën delikate rreth syve, me acid hialuronik, kafeinë dhe ujë termal. Për sy të ndjeshëm.
15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përkujdesje hidratuese për sytë, me përbërës të fuqishëm aktivë për të mbrojtur dhe forcuar zonën periorbitale kundrejt agresorëve të jashtëm të përditshëm.

Formulë e pastër dhe e përqendruar me 89% ujë termal mineralizues Vichy, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe kafeinë të pastër.
Ditë pas dite, lëkura e zonës rreth syve ndihet e hidratuar, rifiton elasticitetin dhe vijat e holla të rrudhave janë më pak të dukshme.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
Formulim hipoalergjik.
Pa parabene, pa aromë, pa alkool,pa silikone.

Aplikoni 1-2 pika në zonën e konturit të syve, pas pastrimit të lëkurës duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë.

AQUA / WATER/ EAU;PROPANEDIOL; BUTYROSPERMUM PARKII
BUTTER / SHEA BUTTER;
GLYCERIN; CARBOMER;
CAFFEINE; SODIUM
HYALURONATE; ADENOSINE;
PHENOXYETHANOL; CHLORELLA
VULGARIS EXTRACT; CITRIC ACID;
CAPRYLYL GLYCOL;
BIOSACCHARIDE GUM-1.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.