info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Progression Eye Contour Cream

Çmimi:3,190.00 L 2,552.00 L -20%

Përkujdesje ushqyese intensive, me efekt antirrudhë specifike për konturin e syve.
Çmim promocional.
15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përkujdesje intensive antirrudhë dhe ushqyese, specifike për konturin e syve.
Formulim i pasur me acid hialuronik, kompleks vitaminash dhe ceramide.
Targeton rrudhat më të thella, të dukshme dhe rrathët e errët.

Pa parfum.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, në zonën e konturit të syve.

Aqua (Water) • Cetearyl Alcohol • Oleyl Erucate • Glycerin • Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil • Cera alba (Beeswax) • Glyceryl Stearate • Potassium Olivoyl Hydrolyzed Wheat Protein • PEG-100 Stearate • Glyceryl Oleate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Myristyl Myristate • Dimethicone • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Hesperidin Methyl Chalcone • N-Hydroxysuccinimide • Dipeptide-2 • Chrysin • Phytosphingosine • Cholesterol • Sodium Lauroyl Lactylate • Panthenol • Tocopheryl Acetate • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Sodium Hyaluronate • Palmitoyl Tetrapeptide-7 • Palmitoyl Tripeptide-1 • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Carbomer • Xanthan Gum • Steareth-20 • Glycine soja (Soybean) Oil • Tocopherol • Hydroxyethylcellulose • Arginine • Biotin • Sodium Citrate • Citric Acid • Imidazolidinyl Urea • Methylparaben • Propylparaben • Ethylparaben • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Chlorhexidine Digluconate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA •BHA • BHT.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.