info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Ahava Osmoter™ Concentrate Illuminating Eye Serum

Çmimi:6,480.00 L 5,180.00 L -20%

Serum me minerale nga Deti i Vdekur për sy të çlodhur dhe pamje rinore

15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serumi për sytë bazohet në teknologjinë ekskluzivisht të patentuar DSOC™ të AHAVA: një përqendrim i trefishtë i Osmoter™, përzierje e mineraleve të Detit të Vdekur.

Hidraton, detoksifikon lëkurën dhe shton energjinë e saj.

Në sajë të ekstrakteve të kafeinës dhe lëvores së mëndafshit persian, ky serum:

  • pakëson rrathët e zinj dhe qeset e zeza poshtë syve,
  • rrit shkëlqimin dhe hidraton thellësisht lëkurën rreth syve.

Pas vetëm katër javësh, 78% e grave vunë re enjtje të reduktuar në zonën poshtë syve dhe 81% raportuan se zona e syve ka një pamje më të freskët dhe më të çlodhur.

Nuk përmban:

  • alkool.
  • parfum.
  • OMGJ.
  • parabene.

I sigurt për t’u përdorur në shtatzëni.

I përshtatshëm për veganë.

Aplikojeni serumin në zonën rreth syve në mëngjes dhe në darkë.

Pas aplikimit të serumit, vazhdoni me aplikimin e një kremi sysh.

 

Aqua (Mineral Spring Water), Glycerin, Maris Aqua (Dead Sea Water/Osmoter), PVP, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylyl Methicone, Glycine, Alanine, Lecithin, Creatine, Caffeine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Oligopeptide, Chrysin, Palmitoyl Carnitine, Darutoside, Phenoxyethanol, Isohexadecane, Isodecyl Neopentanoate, Sodium Lactate, Hydrogenated Polyisobutene, PEG-12 Dimethicone/PPG-20 Crosspolymer, Silica, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates, Urea, Ethylhexylglycerin, Saccharide Hydrolysate, Benzotriazolyl Dodecyl P-Cresol, Magnesium Aspartate, Sodium Benzoate, Titanium Dioxide (CI 77891), Aminomethyl Propanol, Steareth-20, Potassium Sorbate, Tin Oxide, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium EDTA, N-Hydroxysuccinimide, Tocopherol, Benzoic Acid, Sodium Metabisulfite, Dehydroacetic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Albizia Julibrissin Bark Extract, Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Strelitzia Nicolai Seed Aril Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.