info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Aqua BB Cream Light SPF 15

Çmimi:3,490.00 L 2,792.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese me pigment natyral dhe faktor mbrojtës 15

40 ml

  • light
  • medium
Spastroje

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

,

Nuanca

light, medium

Rilastil Aqua BB Cream hidraton dhe njëtrajtëson kompleksin e lëkurës, duke e mbrojtur njëkohësisht nga rrezatimi i dëmshëm diellor.

I formuluar me acid hialuronik me peshë molekulare të madhe dhe peshë molekulare të vogël, për hidratim intensiv.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, madje dhe për ato më të ndjeshmet.

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër, duke e masazhuar butësisht deri në përthithje të plotë.

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Dimethicone • Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone • Propylene Glycol •Titanium Dioxide (Nano) • Nylon-12 • Sodium Chloride • Magnesium Sulfate • Mica • Triethoxycaprylylsilane • Alumina • Disteardimonium Hectorite • Polyester-1 • Silica Dimethyl Silylate • Glycerin • Propylene Carbonate • Amylopectin • Talc • Aluminum Hydroxide • Hydrated Silica • Alginic Acid • Polyglyceryl-10 Stearate • Inulin • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • Hydrogenated Lecithin • Epilobium Fleischeri Extract • Ethyl Linolenate • Dimethicone/methicone Copolymer • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Sodium Lauroyl Lactylate • Citric Acid • Palmitoyl Tripeptide-5 • Ceramide NP • Ceramide AP • Phytosphingosine • Cholesterol • Xanthan Gum • Carbomer • Ceramide EOP • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Benzoic Acid • Dehydroacetic Acid • Potassium Sorbate • Tetrasodium EDTA • Parfum (Fragrance) +/- CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.