info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lierac Supra Radiance Gel-Crème + Lierac Supra Radiance Sérum Éclat Regard FALAS

Çmimi:8,060.00 L 6,045.00 L -25%

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë formuluar për lëkurë normale dhe mikse.
Blini Lierac Supra Radiance Gel-Crème 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Supra Radiance Éclat Regard 15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

15 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë formuluar për lëkurë normale dhe mikse.
Blini Lierac Supra Radiance Gel-Crème 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Supra Radiance Sérum Éclat Regard 15 ml

Lierac Supra Radiance Gel-Crème 50 ml:
Formulim që korrigjon rrudhat, ushqen lëkurën dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm dëmtues.
I pasur me:
-acidit hialuronik me veti zbutëse dhe anti-rrudhë;
-ekstrakteve të bimës Pogoda me veti antioksiduese;
-vajit Marula me veti ushqyese;
Pas vetëm një muaj përdorim do të shihni që lëkura do jetë më e butë, më uniforme dhe me më shumë shkëlqim.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar dermatologjikisht.

Lierac Supra Radiance Sérum Éclat Regard 15 ml
Formulim me veti detoksifikuese dhe rigjeneruese.
Përmban:
-ekstraktet e bimës Pagoda me veti antioksiduese;
-Ruscogeninë me veti dekongjestionante, që vepron kundër qeseve dhe rrathëve të zinj poshtë syve;
-acid hialuronik me veti ushqyese dhe anti rrudhë.
Pas një sërë aplikimesh lëkura do të duket më uniforme dhe me më shumë shkëlqim.

Aplikoni Supra Radiance Gel-Crème duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.
Aplikoni më pas në zonën rreth syve Supra Radiance Sérum Éclat Regard.

Lierac Supra Radiance Gel-Crème Ingredients:
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Polyamide-5, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Saccharide Isomerate, Parfum/Fragrance, Oryza Sativa (Rice) Starch, Synthetic Fluorphlogopite, Propanediol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Dimethicone Crosspolymer, Marrubium Vulgate Extract, PEG-75 Stearate, Chlorphenesin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Ceteth-20, Steareth-20, Tetrasodium Edta, Tromethamine, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Yeast Extract/Extrait de Levure, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Silica, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sophora Japonica Flower Extract, Ethylhexylglyucerin, CI17200/Red 33, 1368A.

Lierac Supra Radiance Sérum Éclat Regard Ingredients:
Aqua/Water/Eau,
Glycerin, Propanediol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, C10-18 Triglycerides, Pentylene Glycol, Dimethicone, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Saccharide, Isomerate, Ceteareth-30, Albizia Julibrissin Bark Extract, Dimethicone Crosspolymer, Marrubium Vulgare Extract, Phenoxyethanol Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Tromethamine, Phenethyl Alcohol, Ruscus Aculeatu Root Extract, CI77019/Mica, Tetrasodium Edta, Xanthan Gum, CI77891/Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Yeast Extract/ Extrait de Levure, Silica, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sophora Japonica Flower Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Ethylhexylglycerin.1370A.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.