info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Lait Hydratant SPF 30 +

Çmimi:3,500.00 L 2,800.00 L -20%

Qumësht hidratues, mbrojtës ndaj diellit me faktor 30+.Formuluar për lëkura të ndjeshme. Paketim ekologjik.
250ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

Specific For

,

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës dhe efekt hidratues. Parandalon stresin oksidativ të gjeneruar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja.
Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme dhe reaktive.
Testuar oftalmologjikisht.Nuk shkakton lotim tek sytë. I përshtatshëm edhe për mbajtësit e lenteve të kontaktit.
Mbrojtje UVA / UVB SPF 30+
Nuk lë njolla të bardha.
Rezistent ndaj ujit, rërës dhe djersitjes.
Paketim ekologjik që mbron mjedisin dhe botën detare.

Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Aqua, C12-15 Alkylbenzoate, Glycerin, ethylhexyl salicylate, Titanium Dioxide, Butyl methoxydibenzoylmethane, Bi-Ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Propylene Glycol, Dimethicone, Octocrylene, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Potassium cetyl phosphate, Nylon-12, Ethylhexyl Triazone, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Butylparaben, Capryl Glycol / Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Disodium EDTA, Drometrizole Trisiloxane, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Methylparaben, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.