info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Jowae Wrinkle Smoothing Light Cream

Çmimi:3,250.00 L 2,600.00 L -20%

Krem kundër rrudhave, për lëkurë normale në mikse.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale në mikse.
I përshtatshëm dhe për lëkurë sensitive.
Fytyra vizualisht do të duket më e re, më e butë dhe plot shkelqim.

Përmban:
– Lumifenole – veti antioksiduese & nxit metabolizmin qelizor.
– Ginseng i kuq – Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojnë nga rrezet UV.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Jo komedogjenik.

Aplikojeni çdo mëngjes në lëkurë të pastër.

AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. ISONONYL ISONONANOATE. ISOHEXADECANE. BUTYLENE GLYCOL. DIMETHICONE. CETYL ALCOHOL. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. NEOPENTYL GLYCOL DIETHYLHEXANOATE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) NUT EXTRACT. SODIUM POLYACRYLATE. ISODODECANE. PARFUM/FRAGRANCE. PANTHENOL. CHLORPHENESIN. TOCOPHERYL ACETATE. LAUROYL LYSINE. TETRASODIUM EDTA. O-CYMEN-5-OL. SODIUM HYDROXIDE. SODIUM HYALURONATE. CARBOMER. SODIUM LACTATE. POLYSORBATE 20. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. PANAX GINSENG ROOT EXTRACT. PANTOLACTONE. PALMITOYL TRIPEPTIDE-1. PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.