info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Ahava Crystal Osmoter™ X6 Serum

Çmimi:8,800.00 L 7,040.00 L -20%

Serum anti-rrudhë me minerale nga Deti i Vdekur

30 ml

Stock: Ka stok

SKU: AHAVA15
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formulim inovativ me kompleksin Osmoter™ X6 të patentuar ekskluzivisht nga AHAVA: një përqendrim gjashtë herë më i lartë i Osmoter™, përzierje e mineraleve të Detit të Vdekur.

Shndërron mineralet në struktura kristalore pa ujë.

Të integruara në vajrat bimorë me veprim anti-age, mundësojnë transportin e përbërësve aktivë në shtresat e thella të lëkurës.

Serumi pakëson shfaqjen e rrudhave, nxit qëndrueshmërinë e lëkurës dhe rrit menjëherë shkëlqimin rinor të saj.

Pas vetëm katër javësh, 95% e grave panë rrudha më pak të theksuara dhe 85% raportuan rritje të ndjeshme të elasticitetit të lëkurës.

Nuk përmban:

  • alkool.
  • OMGJ.
  • parabene.

I sigurt për t’u përdorur në shtatzëni.

I përshtatshëm për veganë.

Aplikoni 3-4 pika serum në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe masazhojini butësisht.

Pas serumit aplikoni kremin hidratues.

 

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Maris Aqua (Dead Sea Water/Osmoter), Ethyl Macadamiate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Propanediol (Corn derived), Isodecyl Isononanoate, Glycerin, Diisobutyl Adipate, PVP, Parfum (Fragrance), Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Limonene, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Malic Acid, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopherol (Vitamin E), Borago Officinalis Seed Oil, Hippophae Rhamnoides (Oblipicha) Fruit Oil.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.