info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

ginseng

Showing all 13 results

Ofertë!
-25%

Jowaé Sérum Yeux Lissant Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për zonën rreth syve 15 ml
2,730.00 L 2,047.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Riche Lissante Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për lëkurë të thatë 40 ml
3,250.00 L 2,437.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Men Active

Suplement ushqimor që mbështet aktivitetin riprodhues të meshkujve Paketim x 30 kapsula
1,689.90 L 1,520.91 L -10%
Shtoje në shportë

Esi Ginseng Plus

Suplement ushqimor me Ginseng me veti energjizuese dhe tonike 30 kapsula natyrale
840.00 L
Shtoje në shportë

Esi Ginseng Plus Pocket Drink

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe nxit funksionet konjitive 16 bustina x 10 ml
1,180.00 L
Shtoje në shportë

Neovita box

Suplement ushqimor vitamina , minerale dhe ginseng x 30 kapsula .
1,114.80 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellman Original

Suplement specifik për meshkuj 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Ginkgo & Ginseng

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në rritjen e përqëndrimit dhe performancës mendore 60 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Earth Source Multi-Nutrient

Suplementi ushqimor më i kompletuar për të rritur 60 tableta
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë

Walmark Permen

Suplement fertiliteti për meshkuj Kuti x 30 tableta
1,650.00 L
Shtoje në shportë

Aconitum Potenzine Superior

Stimulues për meshkuj Kuti x 30 kapsula
2,030.10 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj 50ml
4,650.00 L 3,487.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Germinal Immediate Action FlashEffect

Ampula me efekt lifting të menjëhershëm. Paketim me 10 ampula.
4,170.00 L 2,502.00 L -40%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso