info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Jowaé Masque D’eau Repulpant

Çmimi:1,680.00 L 1,344.00 L -20%

Maskë hidratuese e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Maskë hidratuese e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës. Hidraton në thellësi, mbush vijat e holla dhe qetëson lëkurën.

Formuluar me luminofenole me veti antioksiduese, ujë nga lulet e qershive Sakura, kompleks hidratues të përbërë nga vaji i bajameve të ëmbla, vaji i farave të lirit dhe glicerinë vegjetale.
Lëkura rifiton shkëlqimin dhe butësinë e munguar.

96% përbërës me origjinë natyrale.
Nuk përmban parabene, fenoksietanole, vajra minerale, silikone.

Aplikojeni 2 herë në javë në lëkurë të pastër.
Lëreni të veprojë për 10 minuta dhe largoni tepricën e mbetur më një disk pambuku.

Aqua (Water/Eau), Glycerin, Diisopropyl Sebacate, Propanediol, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Carbomer, Alcohol, Tromethamine, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Althaea Officinalis Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Edta, Biosaccharide Gum-1, Prunus Serrulata Flower Extract, Xanthan Gum, Sempervivum Tectorium Extract, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Citric Acid.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.