info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid Pregnazon Complete

Çmimi:3,380.00 L 2,704.00 L -20%

Multivitamina për femrat përpara, gjatë dhe pas shtatëzanisë.
60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

60 kapsula

Suitable For

Pregnazon Complete është formulimi ideal, i cili siguron të gjitha vitaminat dhe mineralet thelbësore së bashku me Omega-3 të pasura me DHA & EPA për zhvillimin optimal të trurit dhe syve.
Është formuluar posaçërisht dhe balancuar me kujdes për të siguruar marrjen e rekomanduar ditore të Acidit Folik dhe Vitaminës D, së bashku me 19 lëndë ushqyese të tjera të dobishme që ofrojnë mbështetje optimale ushqyese për të gjitha fazat e shtatzënisë pas saj.

Pregnazon Complete Capsules duhet të merret si një suplement vitaminash dhe mineralesh para dhe pas lindjes.
Është ideal që nga para konceptimi deri në fund të periudhës së ushqyerjes me gji.
Filloni të merrni kapsulat Pregnazon Complete edhe para konceptimit (nëse është e mundur), pasi është i pasur me acid folik, hekur, vitaminë B12 dhe Zink.
Vazhdoni gjatë gjithë periudhës së shtatzënisë dhe të ushqyerjes me gji, për të ndihmuar në furnizimin me lëndë ushqyese shtesë të nevojshme për nënën dhe foshnjën në rritje.

Nuk përmban:
– kripë
– gluten
– grurë
– maja
– ngjyrues artificialë
– konservantë
– aromatizues.

Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.

Merrni 2 kapsula në ditë gjatë/pas ushqimit në vaktin tuaj kryesor.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Capsule Shell (gelatin, glycerol, water, titanium dioxide, sodium copper chlorophyllin powder), Omega Fish oil concentrate, Magnesium Oxide, Ferrous fumarate, Calcium carbonate, Vitamin C (ascorbic acid), Vegetable shortening, Natural Vitamin E (D-alpha tocopherol), Vitamin B3 (niacinamide), Lecithin unbleached, Zinc oxide, Palm oil, Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), Vitamin B5 (pantothenic acid), Vitamin B12 (maltodextrin, cyanocobalamin), Vitamin B1 (thiamine mononitrate), Sodium selenite, Potassium iodine, Vitamin B2 (riboflavin), Natural Beta Carotene, Cupric sulfate anhydrous, Folic acid, Vitamin D3 (cholecalciferol), Biotin, Vitamin K (phytomenadione).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.