info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Kategoritë

Showing all 22 results

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 30 kapsula
L1,764.90
Add to cart

Buona Buonavit D3F Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 12 ml
L1,193.00
Add to cart

BuonaBuonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
L1,500.00
Add to cart

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
L6,375.00
Add to cart

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
L1,059.90
Add to cart

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
L1,150.40
Add to cart

Kidal DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 30ml
L1,330.00
Add to cart

Logus D3 Junior Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
L1,550.00
Add to cart

Medivit Vitamine D3 + Fluor Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 20ml
L900.00
Add to cart

Now Kid Vits

Multivitamina për fëmijë mbi 1 vjeç Paketim x 120 tableta të përtypshme
L20.83
Add to cart

Nutrigen Bonidenti Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 18 ml
L950.00
Add to cart

Quest Brightstart Vitamin D3 + DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë nga 1 muaj deri në 5 vjeç 20ml
L1,700.00
Add to cart

Sambucol Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.
L1,800.00
Add to cart

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
L2,086.20
Add to cart

Sugarbearhair Women’s Multi

Suplement me vitamina & minerale për femra Paketim me 60 arushë të përtypshëm
L4,500.00
Add to cart

Tecnopharma Abifluor+ D3 Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 30ml
L960.00
Add to cart

Tecnopharma Flurolin D3 Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 30ml
L900.00
Add to cart

Vitabiotics Pregnance Stretch Mark Cream

Krem kundër strijave për përdorim gjatë shtatzënisë. 100 ml.
L1,780.00
Add to cart

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 1000UI. Kuti x 96 tableta.
L1,499.52
Add to cart

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 2000UI (50mcg) kuti x 96 tableta.
L2,499.84
Add to cart

Vitabiotics Ultra-D3

Vitaminë D 4000UI (100mcg), kuti x 96 tableta.
L3,499.97
Add to cart

Vitrevit Forte

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
L1,920.00
Add to cart