info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë B12

Showing 1–20 of 23 results

Neuralta tablets

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 80 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Betafol 400 mcg

Suplement ushqimor me acid folik dhe vitaminë B12 Kuti x 30 tableta
1,500.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Methyl B12

Solucion me bazë ujore i vitaminës B12 Flakon x 15 ml
3,280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Methyl B12 5000 mcg

Suplement ushqimor me metilkobalaminë Kuti x 90 kapsula
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pharmamed Ferropil Complex

Suplement ushqimor për personat që kanë mungesë hekuri në organizëm Kuti x 40 tableta
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Beta Glucan Complex

Suplement i cili kontribuon në mirëfuksionimin e sistemit imunitar. Paketim me 30 kapsula.
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Vitamin B12 1000 mcg

Suplement ushqimor i vitaminës B12 Paketim x 80 tableta sublinguale
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid B Complex

Suplement ushqimor me vitaminat e grupit B. 60 tableta
1,820.00 L 1,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Vitamin B12 1000 µg Spray

Spray oral me vitaminë B12. 20 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Haemovit Plus

Suplement ushqimor me hekur. 30 tableta
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Pregnazon Complete

Multivitamina për femrat përpara, gjatë dhe pas shtatëzanisë. 60 kapsula
3,380.00 L 2,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Hair-Vit

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm. 30 kapsula
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Vitactive B12

Vitaminë B12 për mbarëvajtjen normale të proçeseve metabolike Paketim x 30 kapsula
894.90 L 805.41 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature B-Vit 12 1000mcg

Suplement ushqimor që përmban vitaminën B12 60 tableta
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Le Dieci Erbe Flor

Suplement ushqimor për zorrën dembele 30 kapsula natyrale
750.00 L 637.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitafusion L’ilCritters Gummy Vites Daily Multivitamin

Multivitaminë për fëmijë me shije frutash 70 arushë të përtypshëm
1,530.00 L2,527.20 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Feroglobin Liquid

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë dhe të rritur 200 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellwomen 50+

Multivitaminë specifike për femra mbi 50 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Ultra Folic Acid with Vitamin B12

Suplement ushqimor me acid folik dhe vitaminë B12 për të rritur 60 tableta
1,000.20 L 850.17 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Sugarbearhair Women’s Multi

Suplement me vitamina & minerale për femra Paketim me 60 arushë të përtypshëm
4,500.00 L 4,275.00 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping