info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

kapsulë

Showing 1–20 of 155 results

Natures Aid Acidophilus Complex

Suplement ushqimor për një florë intestinale të shëndetshme Paketim x 60 kapsula
2,053.20 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Biotin 5000 mcg

Suplement ushqimor për flokë, thonj dhe lëkurë të shëndetshme Paketim x 60 kapsula
1,404.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Q10

Suplement ushqimor me koenzimën Q10 Paketim x 30 kapsula
3,480.00 L 3,132.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Allergy Plus

Suplement ushqimor që përmirëson dhe redukton simptomat e alergjisë Paketim x 60 kapsula
3,549.60 L 3,194.64 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Emodil

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe lehtëson simptomat e hemorroideve Paketim x 30 kapsula
2,499.90 L 2,249.91 L -10%
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Beta Carotene 10000 UI

Suplement ushqimor me beta karoten, një prekursor i vitaminës A, i nevojshëm për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 kapsula
1,326.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Ginkgo Biloba

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe rrit përqëndrimin Paketim x 100 kapsula
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Florap 55

Suplement ushqimor që normalizon florën intestinale Paketim x 10 kapsula
2,450.00 L 2,205.00 L -10%
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon D 1000 UI Softgels

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për kocka dhe sistem imunitar të fuqishëm Paketim x 180 kapsula
1,560.60 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Garlic Odourless

Suplement ushqimor me hudhër për personat që vuajnë nga hipertensioni Paketim x 100 kapsula
936.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Probiox 10 Immunity

Suplement ushqimor që normalizon florën intestinale Paketim x 40 kapsula
2,106.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Spasmina Vegetale

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen dhe rikthen ekuilibrin në florën intestinale Paketim x 30 kapsula
1,850.10 L 1,665.09 L -10%
Shtoje në shportë

Natures Aid Cod Liver Oil

Suplement ushqimor me omega-3, i përftuar nga vaji i mëlçisë së merlucit 90 kapsula
2,569.50 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Epacol 1000

Suplement ushqimor me omega-3 Paketim x 48 kapsula
1,649.76 L 1,484.78 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Premium Les Capsules

Suplement ushqimor me veti antioksiduese që mbron lëkurën nga stresi oksidativ Paketim x 30 kapsula
5,650.00 L 4,237.50 L -25%
Shtoje në shportë

Natural Factors Vitamin D3 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, e nevojshme për sistemin imunitar dhe për artikulacionet Paketim x 120 kapsula
2,499.60 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Quercetine 500 mg

Suplement ushqimor me quercetine, një substancë me shumë benefite për organizmin Paketim x 60 kapsula
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Critical Care Probiotic 55 Billion

Suplement ushqimor me 55 miliardë probiotikë, për mirë-funksionimin e traktit gastro-intestinal Paketim x 30 kapsula
4,370.10 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Acidophilus & Bifidus

Suplement ushqimor me probiotikë, i nevojshëm për normalizimin e florës intestinale Paketim x 90 kapsula
3,469.95 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Extra Strength Bromelain

Suplement ushqimor me bromelainë që favorizon tretjen Paketim x 90 kapsula
2,539.80 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso