info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

kapsulë

Showing 1–20 of 247 results

Ofertë!
-20%

Ducray Anacaps Réactiv

Suplement ushqimor për trajtimin e gjendjeve akute të dob%simit të flokëve dhe thonjve. 30 kapsula
4,099.80 L 3,279.84 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Amantar

Suplement ushqimor që mbështet proçesin e gjidhënies Kuti x 20 kapsula
2,821.00 L 2,538.90 L -10%
Shtoje në shportë

Biozym-Q10

Suplement ushqimor me koenzimë Q10 Kuti x 30 kapsula
2,340.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Synfoline 400 mcg

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 400 mcg Kuti x 60 kapsula
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë

Valens QuVital Q10

Suplement ushqimor me koenzimës Q10 Kuti x 30 kapsula
3,500.10 L
Shtoje në shportë

Visiolix Healthy Eyes and Sharp Vision

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin dhe ka për qëllim të parandalojë sëmundjet e syrit Kuti x 30 tableta
2,145.00 L
Shtoje në shportë

Granagard Pomegranate Seed Oil

Suplement ushqimor me veprim antioksidues Kuti x 60 kapsula
3,499.80 L
Shtoje në shportë

Immuvit Plus Q10

Suplement ushqimor që rrit imunitetin dhe shton energjinë dhe vitalitetin Kuti x 30 kapsula
1,899.90 L
Shtoje në shportë

Canapharma Optivita Plus

Suplement ushqimor me efekt pozitiv në shikim Kuti x 60 kapsula
3,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-methionine 500 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në detoksifikimin e organizmit Kuti x 100 kapsula
2,350.00 L 1,997.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Methyl B12 5000 mcg

Suplement ushqimor me metilkobalaminë Kuti x 90 kapsula
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now NAC 600 mg

Suplement ushqimor me veti antioksiduese Kuti x 100 kapsula
2,970.00 L 2,524.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Panthothenic acid 500 mg

Suplement ushqimor me acid pantotenik (vitamina B5) Kuti x 100 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin A & D 10000UI/400UI

Suplement ushqimor me vitaminë A dhe D për shikim dhe kocka të forta Kuti x 100 kapsula
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Niacin Flush Free 250 mg

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,800.00 L 1,530.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now B-100

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B, për energjinë që ju duhet çdo ditë Kuti x 100 kapsula
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now B-6

Suplement ushqimor me piridoksinë, një vitaminë e grupit B, e tretshme në ujë Kuti x 100 kapsula
1,270.00 L 1,079.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Niacinamide 500 mg No Flush

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,510.00 L 1,283.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Lutein & Zeaxanthin

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin Kuti x 60 kapsula
3,780.00 L 3,213.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now B-2 100 mg

Suplement ushqimor me riboflavinë, një vitaminë e grupit B Kuti x 100 kapsula
1,320.00 L 1,122.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping