info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing all 39 results

Sale!
-10%

Doppelherz Aktiv Meno Soja Isoflavonoide + Calcium + D3

Integrator ushqimor për femrat gjatë dhe pas menopauzës 30 tableta
L1,299.90 L1,169.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
L1,156.80 L1,041.12 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Doppelherz Diabetiker

Integrator ushqimor me vitamina dhe minerale për diabetikët 30 tableta
L999.90 L899.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
L1,210.00 L1,089.00 -10%
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë 50 ml
L5,500.00
Add to cart

Hipp Organic 2 milk 6 -12 m

Qumësht formulë për bebe 6-12 muajsh 300 g
L900.00
Add to cart

Hipp Organic Junior 3 milk

Qumësht formulë për bebe mbi 12 muajsh 500 g
L1,250.00
Add to cart

Natures Plus T Male Testosterone Booster

Integrator që stimulon prodhimin e testosteronit Kuti x 60 kapsula
L4,899.60
Add to cart
Sale!
-10%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
L2,086.20 L1,877.58 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Solgar Calcium Magnesium Zinc

Suplement për kockat me kalçium, zink dhe magnez Paketim x 100 tableta
L1,900.00 L1,710.00 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç Paketim x 60 tableta të përtypshme
L2,269.20 L2,042.28 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Solgar Prenatal Nutrients

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 60 tableta
L2,173.80 L1,956.42 -10%
Add to cart

Splat Aromatherapy Bio-active toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për një mbrojtje komplekse dhe kujdes gjatë natës 100ml
L540.00
Add to cart

Splat Baby Natural Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për bebe 0-3 vjeç me shije molle dhe banane 40 ml
L650.00
Add to cart

Splat Biocalcium Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për riparim dhe zbardhim të smaltit 100ml
L540.00
Add to cart

Splat Dream Whitening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për një zbardhje të butë dhe përforcim të dhëmbëve të ndjeshëm 75ml
L860.00
Add to cart

Splat Gold Whitening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh e pasur me grimca ari dhe pluhur diamanti me një efekt zbardhues që zgjat 75ml
L1,400.00
Add to cart

Splat Green Tea Bio-Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh me ekstrakte të çajit jeshil për mbrojtje nga kariesi dhe gingiva të shëndetshme 100ml
L860.00
Add to cart

Splat Junior So Buble Gum Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 6-11 vjeç
L650.00
Add to cart

Splat Lavendersept Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh e pasur me vajra esenciale 99% natyrale 75ml
L540.00
Add to cart

Splat Likvum-Gel Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh në formë xheli për mbrojtjen nga formimi I pllakave dentare (gurëzave)
L860.00
Add to cart

Splat Maximum Bio-Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për një freski maksimale dhe zbardhje të butë të smaltit 100ml
L860.00
Add to cart

Splat Medical Herbs Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për kujdes kompleks me bimë medicinale 100ml
L540.00
Add to cart

Splat Mouthwash Biocalcium

Splat shpëlarës goje për riparim dhe zbardhje të smaltit 275ml
L550.00
Add to cart

Splat Organic Strengthening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh organike për dhëmbë shumë të ndjeshëm 75ml
L860.00
Add to cart

Splat Sea Minerals Whitening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh organike me kripëra minerale detare me efekt zbardhues 75 ml
L860.00
Add to cart

Splat Sensitive Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për dhëmbë të ndjeshëm dhe riparim të smaltit 100ml
L540.00
Add to cart

Splat Ultracomplex Bio-Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh zbardhuese për dhëmbë të ndjeshëm 100ml
L540.00
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Soothing After Shave Balm

Balsam pas rrojes për meshkuj 75ml
L3,400.00 L2,890.00 -15%
Add to cart

Vitabiotics Menopace Calcium

Suplement me kalçium për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 60 tableta
L2,599.80
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Menopace Max

Suport maksimal për femrat gjatë dhe pas periudhës së menopauzës 84 tableta + kapsula
L5,199.60 L4,679.64 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Osteocare Chewable

Suplement për kockat 30 tableta të përtypshme
L999.90 L899.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Osteocare Original

Suplement për kockat 30 tableta
L999.90 L899.91 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë 84 tableta + kapsula
L2,999.64 L2,699.68 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Max

Suplement ditor për periudhën e shtatzënisë 84 tableta + kapsula
L4,000.08 L3,600.07 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji 56 tableta
L2,419.76 L2,177.78 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Wellbio 10 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
L2,899.80 L2,609.82 -10%
Add to cart
Sale!
-10%

Vitabiotics Wellbio 20 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
L4,800.00 L4,320.00 -10%
Add to cart