info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Soothing After Shave Balm

Çmimi:3,400.00 L 2,890.00 L -15%

Balsam pas rrojes
për meshkuj
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Balsam për aplikim në fytyrë, pas rrojes. Me ujë termal Vichy dhe kalçium në përmbajtje, ky formulim zbut lëkurën dhe e forcon atë.
I pështatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.
Pa alkool, parfum, parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe qafë pas çdo rruajtje.

Përbërësit

AQUA / WATER –
DIMETHICONE – GLYCERIN –
ZEA MAYS STARCH / CORN
STARCH – ISOHEXADECANE
– SORBITAN STEARATE –
C13-14 ISOPARAFFIN – 2,6-DIMETHYL-7-OCTEN-2-OL – STEARYL ALCOHOL – AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE – POLOXAMER 338 – DISODIUM EDTA – SUCROSE COCOATE – CAPRYLYL GLYCOL – HYDROXYAPATITE – LAURETH-7 – EPERUA FALCATA BARK EXTRACT – DEXTRIN – LACTIC ACID – POLYACRYLAMIDE