info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Neovadiol Compensating Complex Normal to Combination skin

Çmimi:5,300.00 L 4,505.00 L -15%

Trajtim dite anti-rrudhë për femra në periudhën e menopausës
Lëkurë normale në të yndyrshme
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Xhel-krem, i cili ofron hidratim për lëkurën gjatë gjithë ditës, në sajë të pranisë në të të acidit hialuronik.
Përthithet nga lëkura dhe i ofron asaj një ndjesi komforti dhe butësie.
Përmban mikroperla që i japin lëkurës shkëlqim.
Pas një sërë përdorimesh lëkura duket më e tendosur, më elastike dhe më e re.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet çdo mëngjes në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN • DIMETHICONE • HYDROGENATED POLYISOBUTENE • HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL ALCOHOL DENAT. • PROPYLENE GLYCOL • SYNTHETIC WAX • NYLON-12 • PEG-10 DIMETHICONE • DIMETHICONE/PEG-10/15 CROSSPOLYMER • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • METHYLDIHYDROJASMONATE • SODIUM HYALURONATE • SODIUM POLYACRYLATE • ADENOSINE • DISODIUM EDTA • PROPYLENE CARBONATE • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • PHENOXYETHANOL • CI 15985 / YELLOW 6 • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • PARFUM / FRAGRANCE