info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Flexiteint Anti Wrinkles Foundation SPF20 – NR.45 (gold)

Çmimi:3,700.00 L 3,145.00 L -15%

Fondotintë kundër shenjave të moshës
30 ml

Spastroje
1
2
3
4


Informacion shtesë

Nuanca

NR.15 (opal), NR.25 (nude), NR.35 (sand), NR.45 (gold)

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Spf

Përshkrimi

Formulim, i cili krahas përdorimit të tij si fondotintë, shërben dhe për të pakësuar rrudhat.
I përshtatshëm për femra mbi 40 vjeç.
Përmban silikon, që në sajë të vetive të tij elastike, ndjek lëvizjet e fytyrës duke zbutur rrudhat ekzistuese dhe parandaluar formimin e rrudhave të reja.
Këtij formulimi i është shtuar dhe kompleksi collagyl i përbërë nga tre substanca me veprim anti-rrudhë.
Pas rreth një muaji përdorim rrudhat pakësohen dhe lëkura rifiton shkëlqimin e humbur.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe dekolte dhe përhapet me lëvizje të gishtave nga pjesa e brendshme drejt asaj të jashtme.

Përbërësit

Aqua, cyclopentasiloxane,
phenyl trimethicone,
ethylhexyl
methoxycinnamate,
cyclohexasiloxane,
butylene glycol, cetyl PEG/
PPG-10/ 1 dimethicone,
pentylene glycol,
polyglyceryl-4 isostearate,
PEG-30 glyceryl stearate,
copernicia cerifera cera,
parfum, methylparaben,
cellulose gum, aluminum
hydroxide, phenoxyethanol,
magnesium sulfate,
adenosine, alcohol denat.,
disodium stearoyl
glutamate, hydrolyzed soy
protein, acrylates copolymer
, butylparaben, CI 77891,
CI 77163, CI 77492,
CI 77491, CI 77499