info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Ideal Soleil Anti-Blemish Face Sun Cream SPF 30

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Krem mbrojtës ndaj diellit, korrigjues I imperfeksioneve të lëkurës
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim që ofron mbrojtje si ndaj rreztimit UVA dhe ndaj atij UVB.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, madje dhe për lekurën më të ndjeshme.
Teksturë e lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura, duke mos e lënë atë të yndyrshme.
Korrigjon njollat dhe shenjat e pranishme në lëkurë dhe zvogëlon poret.
I pasur me ujin termal Vichy që rigjeneron dhe forcon lëkurën.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikohet disa herë gjatë ditës, në varësi të ekspozimit.

Përbërësit

Aqua/Water, Alcohol,
Diisopropyl Sebacate,
Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Silica, Titanium Dioxide, C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropy Llauroyl Sarcosinate, Zea Mays Starch/Corn Starch, Niacinamide, Ethy;Hexy; Triazone, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol , Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutyphenol [Nano]/Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Drometrizole Trisiloxane, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Butylene Glycol, Capryloyl Salicyclic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Cinnamomom Cassia Bark Extract, Disodium Edta, Disodium Ethylene Dicocamide Peg-15, Disulfate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Myristyl Alcohol.