info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode 24H De-Stress Comfort Balm

Çmimi:3,980.00 L 3,383.00 L -15%

Balsam hidratues & qetësues për lëkurë sensitive të thatë & shumë të thatë.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Pershkrimi

Formulim hidratues intensiv, ideal për lëkurën e dehidratuar e të stresuar. Qetëson skuqjen, kruarjen dhe rikthen komfortin e lëkurës së irrituar. I përshtatshëm për përdorim në fytyrë, buzë, duar, gjunj, bërryla dhe çdo pjesë tjetër që paraqet dehidratim dhe irritim. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Apliko sa herë të jetë e nevojshme për të qetësuar dhe zbutur zonat e thata & shumë të thata. I përshtatshëm për çdo pjesë të trupit që ka nevojë për comfort. Shmang zonën rreth syve.

Përbërësit

CM-Glucan, Alga e kuqe, Gjalpë shea, Acid hialuronik, Komplex Aktiv Zbutës & Anti-irritues.